Передвиборна програма кандидата на пост Президента України Богословської Інни Германівни

30.10.2009

Увеличить

ДОРОГА ПРАВДИ. РОБОТА, ПОРЯДОК, ВІРА.

Рідна моя Україно, шановні співгромадяни!

Настав час зосередитись на собі! Час обрати між старим і новим! Якщо Ви хочете ще 5 років жити так, як сьогодні – Ви можете продовжувати вірити в казки від влади. І тоді влада знову буде правити вами, вбивати, ґвалтувати і шалено збагачуватись за Ваш рахунок. Якщо Ви хочете змін на краще – Ви оберете нову владу. Сьогодні саме Ви обираєте. Від Вас залежить майбутнє Вашої родини, нашої країни. Сьогодні вся Україна об’єднана – об’єднана трьома кризами, які вирують і на заході, і на сході. Економічна, політична та морально-психологічна кризи розривають кожну сім’ю і країну в цілому. Що робити, щоб вийти з кризи? Про це програма нового президента України.

РОБОТА                                                                         

Україна стане країною-виробником. Весь світ впізнаватиме та цінуватиме марку «Made in Ukraine». Для цього буде зроблено:  

В ПРОМИСЛОВОСТІ, СЕРЕДНЬОМУ ТА МАЛОМУ БІЗНЕСІ:

 1. Ми будемо виробляти все, що можна та завозити за імпортом лише ті  товари, які не можуть бути якісно виготовлені в Україні.
 2. Система державних замовлень, в тому числі – для модернізації залізниці, автошляхів, паливно-енергетичного комплексу, електроенергетики, суднобудівництва, генної інженерії, інформатизації, модернізації інженерних мереж, –  забезпечить виробництво на тисячах промислових підприємств.
 3. Ми зменшимо вдвічі на 5 років всі податки для підприємств легкої промисловості.    
 4. Ми звільнимо на 2 роки від податків суми, які підприємство направляє на закупівлю нового обладнання, устаткування, в тому числі з метою енергозбереження та захисту екології.
 5. Ми введемо поняття сімейного мікробізнесу, який буде повністю звільнений від податків протягом 3 років.
 6. Буде підвищено обсяг реалізації для малого бізнесу до еквіваленту 1 млн. євро на рік.        

В СІЛЬСКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 1. Ми станемо головними світовими гравцями на зерновому та продовольчому ринках. Для цього ми створимо Зерновий Союз з Росією та Казахстаном і будемо мати 30% світового виробництва зерна та муки. Це – запорука твердих цін, багатства селянина та забезпечення населення якісними харчами.
 2. Створення зернового союзу буде сприяти надходженню інвестицій в розвиток зернового виробництва, створення нової агропромислової інфраструктури. В свою чергу розквітнуть тваринництво, садівництво та овочівництво.
 3. Ми створимо державний інститут чорнозему, який займеться науковим забезпеченням використання українських чорноземів.
 4. Держава буде дотувати та підтримувати як великі аграрні підприємства, так і маленькі домашні господарства.
 5. Ми рішуче закриємо український ринок для неякісних іноземних продуктів, в тому числі генномодифікованої продукції.

В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ ПОЛІТИЦІ   

 1. Буде змінено політику залучення іноземних інвестицій: іноземний інвестор, який хоче мати прибуток від України, зможе працювати тільки за умови створення спільного підприємства з Українським партнером. З свого боку, держава гарантуватиме стабільність законодавства.
 2. Право власності в Україні буде твердо захищено державою. 
 3. Інвестиції у високі технології та визначені державою пріоритетні напрямки наукових досліджень будуть стимулюватись державою.  

В ФІНАНСАХ ТА ВАЛЮТНІЙ ПОЛІТИЦІ

 1. Держава на 3 роки: реструктуризує заборгованість банків та дозволить боржникам сплачувати лише тіло боргу. Реалізація застави буде закривати для боржника повну суму боргу та дозволить банку списати борг без впливу на фінансовий результат.
 2. Ми будемо твердо відходити від доларизації української економіки.
 3. Курс гривні відносно основних валют буде прогнозованим за рахунок переходу на принцип «валютного кошика», який буде складений з долара, євро, російського рубля та однієї з азійських валют.

В ПОДАТКОВІЙ ТА РЕГУЛЯТОРНІЙ  ПОЛІТИЦІ    

 1. Ми проведемо радикальну дерегуляцію бізнесу. Дозвільна система буде замінена на систему заявок та страхування ризиків. Чиновник буде позбавлений можливості втручатись в діяльність суб’єктів господарювання.
 2. Ми відмовимось від податку на додану вартість та перейдемо на податок з продажу.
 3. Вдвічі буде зменшено кількість податків і обов’язкових платежів. Буде введено єдиний соціальний внесок та зменшена сума соціальних нарахувань.

П О Р Я Д О К

В ЗАРОБІТНИХ ПЛАТАХ,  ПЕНСІЯХ, ЦІНАХ ТА ТАРИФАХ

 1. Буде наведено порядок в державних заробітних платах і пенсіях. Їх максимальний розмір не буде перевищувати мінімальний розмір більш, ніж у 20 разів. Пенсії будуть нараховуватись справедливо.        
 2. Разом із зростанням виробництва та підвищенням продуктивності праці будуть зростати заробітні плати і пенсії.
 3. Безпідставне зростання цін на товари, послуги і тарифи буде зупинено.
 4. Контроль за цінами буде здійснено через жорстку боротьбу із змовами і недобросовісною конкуренцією з боку АМК.   
 5. Тарифи буде переглянуто та впорядковано. Модернізація мереж буде проведена за рахунок спеціальних цільових державних коштів, а не коштів платників.

В ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ:

 1. Більшість населених пунктів, житлових та господарчих приміщень в Україні не відповідають елементарним побутовим вимогам ХХ1 століття. Це – національний сором. Ми реалізуємо Національну програму «Модернізація ЖКХ».
 2. За 4 роки всі населені пункти в країні будуть забезпечені водою, каналізацією, світом та теплом.

В БЮДЖЕТАХ

 1. Для повного контролю за надходженням та використанням державних грошей будуть запроваджені публічні електронні бюджети. Тільки за рахунок боротьби з грабежем з бюджетів ми зекономимо до 40% витрат.
 2. Державні закупівлі за бюджетні гроші будуть здійснюватись виключно за законом, в електронному вигляді та під громадським контролем.

В МЕДИЦИНІ

 1. За 5 років буде побудовано 9 сучасних діагностичних центрів, які забезпечать ранню діагностику для всіх верств населення по всій Україні.
 2. Реалізація Національної програми «Здоров’я нації» значно підвищить заробітні плати, соціальні преференції медиків та престиж професії.
 3. За 4 роки буде проведено масове переоснащення медичних закладів.
 4. Буде подолано епідемію туберкульозу.

В ОСВІТІ

 1. Відмовимось від бездумного копіювання Болонських стандартів. Нова система освіти поєднає класичну базову методологію з новітніми стандартами.
 2. Надамо автономію університетам та введемо жорсткий контроль за якістю освіти з боку Вузу, студентів та держави.  
 3. Повернемось до 10-річної освіти в середній школі. Повернемо в школу лікаря та медсестру. Запровадимо міністерство дошкільної, середньої та професійно-технічної освіти.
 4. Розробимо та реалізуємо Національну програму «Освіта», що забезпечить високий рівень оплати праці вчителя та педагога, поверне повагу до професії та залучить до освіти високоякісних фахівців.

В ПРАВООХОРОНИХ ОРГАНАХ ТА АРМІЇ

 1. Ми поборемо корупцію у правоохоронних органах. Призначимо на посади керівників професіоналів, які пройшли всі службові сходинки та мають авторитет серед правоохоронців.
 2. Проведемо повну атестацію працівників МВД, прокуратури, СБУ, судів. Підтримаємо грошима, посадами та моральним заохоченням професіоналів та одночасно позбавимося від кумів, сватів, перевертнів у погонах, які знищують авторитет правоохоронця.
 3. Створимо жорстку систему відповідальності за злочини і правопорушення, за якої всі будуть відповідати перед законом на рівних.
 4. За 5 років українська армія буде професійною.
 5. Ми проведемо докорінну департизацію правоохоронних органів, судів та армії.

В БЮРОКРАТІЇ ТА ПОЛІТИЧНІЙ СИСТЕМІ

 1. Кількість чиновників буде скорочено вдвічі, проведено повну атестацію державних службовців на професійну та моральну відповідність посаді.
 2. Буде проведено реформу державної служби. Міністр як політична фігура буде визначати політику міністерства, а державні секретарі – забезпечувати професійну і деполітизовану роботу державних службовців.
 3. Українські корумповані чиновники стали новим класом, засобами виробництва якого є ручка і папір. За один підпис на ньому чиновник отримує стільки, скільки заробляє невеличке місто за рік. З цим покінчимо!
 4. Виборчу систему буде змінено: повернемо мажоритарну систему  виборів до місцевих влад та змішану систему 50 на 50 до ВРУ та парламенту АРК.
 5. Депутатську недоторканість буде радикально обмежено, а право відклику депутата виборцями буде гарантовано законом.

В ЗОВНІШНІЙ ПОЛІТИЦІ

 1. Ми здобудемо міжнародне визнання нейтралітету України та надання гарантій безпеки країни від зовнішніх загроз. Україна стане Швейцарією ХХ1 століття.
 2. Стратегічними партнерами нейтральної України будуть: Євросоюз, Китай, Індія, Бразилія, Японія, США.
 3. Наш особливий партнер – Росія. Це зумовлено цивілізаційними, історичними, культурними та родовими зв’язками наших народів і країн.  
 4. Україна виступить з «Київською ініціативою» щодо проведення в Києві переговорів світового товариства відносно нового світового порядку, гарантій безпеки, принципів встановлення суверенітету та скорочення озброєнь.

У МОВНІЙ ПОЛІТИЦІ         

 1. Державною мовою України є і буде українська як мова національного самовизначення.
 2. Російська мова буде офіційною. Держава забезпечить право громадян користуватись російською мовою в освіті, культурі, медицині, спілкуванні з державними установами та інше. Нею можуть користуватись в будь-яких умовах всі, хто вважає це за потрібне.    
 3. Решта мов національних меншин будуть захищені в Україні в повній мірі та у відповідності до Міжнародної «Хартії регіональних мов та мов національних меншин», ратифікованої Україною.
 4. Ми переглянемо державні освітні стандарти та методику навчання англійської мови як мови міжнародного спілкування.

У МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ

 1. Місцевим органам буде повернуто всі узурповані центром функції.
 2. Ми проведемо децентралізацію влади та передамо місцевим громадам всі повноваження та ресурси, необхідні для забезпечення їх життєдіяльності.
 3. Всі місцеві влади будуть формувати виконкоми, визначати бюджети та розпоряджатися ними.
 4. Автономія Криму буде наповнена справжнім змістом та забезпечена ресурсами.

В МОЛОДІЖНІЙ ПОЛІТИЦІ

 1. За 5 років в кожній області буде побудовано сучасний Молодіжний Дім – центр інформатизації та культури для молоді.
 2. Держава забезпечить пільгове кредитування працюючих молодих сімей, роботу Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву буде відновлено.
 3. Ми забезпечимо безоплатність дитячих клубів та спортивних шкіл.
 4. Буде реалізовано Національну програму обміну учнями та студентами  між різними регіонами України.

В І Р А

Віра, надія та любов рятують будь-яку людину у важкі години. Ми разом повернемо духовність в суспільне життя та віру кожного в себе і в Україну. Господь дав нам чудову та родючу землю. Наше завдання – жити і працювати на цій землі гідно і красиво.   

 1. В Україні багато релігійних людей. Завдання влади – забезпечити церкві умови для служіння, а віруючим – можливість прийти до віри.
 2. Влада не буде втручатись у справи церкви.
 3. Турбуючись про духовне виховання майбутніх поколінь, ми забезпечимо вивчення в школах і вищих навчальних закладах історії релігій та основ теології.
 4. Віра в майбутнє прямо залежить від інформованості людини. За 5 років ми зробимо Інтернет досяжним для абсолютної більшості населення України.
 5. Ми допоможемо українським телеканалам бути цікавими та змістовним за рахунок розміщення на державних та приватних ЗМІ державних замовлень на виробництво документальних, наукових та культурних програм.
 6. Для розвитку власного кіно та театру ми створимо спеціальний фонд фінансування кіно- та театрального мистецтва, в тому числі – молодіжного  та експериментального.

Ми не будемо шукати ворогів в минулому. Але ми змусимо жити за правилами та законом всіх без виключення з того моменту, як в Україну прийде нова влада.  

Ми подолаємо неправду та руйнацію! «Колишні» вже накоїли біди. Обирайте нове майбутнє!

Ми станемо на дорогу Правди. Тільки Робота, Порядок та Віра виведуть Україну з кризи і принесуть достаток і гідність кожному українцю.

 

З повагою до кожного

та любов’ю до України,

Інна Богословська