Інна Богословська привітала Далю Грібаускайте зі вступом на посаду Президента Литовської Республіки

УвеличитьНародний депутат Інна Богословська привітала Далю Грібаускайте зі вступом на посаду Президента Литовської Республіки.

«Прийміть мої щирі вітання з нагоди інаугурації та вступу на посаду Президента Литовської Республіки. В Україні Ваша перемога сприймається як ще один доказ, що жінки здатні запропонувати новий порядок денний і знайти підтримку переважної більшості виборців», – йдеться в тексті привітання, направленого на адресу Посольства Литовської Республіки в Україні.

За словами Інни Богословської, у світовій політиці є чимало прикладів, коли жінки, які займають найвищі державні посади, досягли видатних результатів.

«Упевнена – Ваш досвід і знання допоможуть Литовській Республіці стати ще більш процвітаючою країною та бажаним партнером для всіх країн Європейського Союзу», – зауважує Інна Богословська.  

Нагадаємо: 12 липня у Вільнюсі пройшла урочиста церемонія вступу на посаду Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте. Вибори Президента Литви відбулися 17 травня. Перемогу на них отримала Даля Грібаускайте, яку підтримали 68,17% виборців.

Прес-служба Інни Богословської