Відбулася зустріч І.Богословської і В.Яцуби з мерами і підприємцями Дніпропетровської області

09.10.2003

Зустріч глави Держпідприємництва І.Богословської і губернатора Дніпропетровської області В.Яцуби з мерами обласних міст і підприємцями, відбулася 8 жовтня в місті Кривий Ріг. Під час зустрічі пройшов семінар з питання реформи ЖКГ області, обговорені проблеми розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні, взаємодії за допомогою регуляторної політики підприємців і Комітету. На семінарі І.Богословська виступила з доповіддю, (текст опублікований у розділі «Коментарі»).

Під час відвідування Кривого Рогу відбулося відкриття центру «Діалог», що працює за принципом «єдиного вікна», був показаний вибух породи на криворізькому ГЗК. Учасники також відвідали Спасо-Преображенський собор, унікальні лінії швидкісного трамваю, загальна довжина яких 35,4 км.

У Кривому Розі активно йде реформування житлового господарства, розроблена і впроваджена нова технологія ремонту автодоріг. Губернатор Дніпропетровської області В.Яцуба і глава Держпідприємництва І.Богословська вручили ключі від квартир працівникам «Криворіжсталі».