И.Богословська головувала на Громадської колегії Держпідприємництва

02.10.2003

Розширене засідання Громадської колегії Держпідприємництва відбулося сьогодні в Києві.

На засіданні розглянуто звернення громадських організацій і об’єднань до Президента України щодо проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”. У зверненні відзначена незгода з триразовим підвищенням вартості торгівельних патентів і ставки фіксованого і єдиного податків.

Учасники заслухали наступні доповіді:

  1. Про стратегію державної політики розвитку підприємництва в Україні. (Доповідає: І.Г.Богословська, буде представлений у розділі “Коментарі”).
  2. Про необхідність удосконалення спрощених систем оподатковування. (Доповідає: Сахненко).
  3. Про удосконалення роботи Громадської колегії Держпідприємництва України та обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про забезпечення участі громадян у процесі формування та реалізації державної політики центральними і місцевими органами виконавчої влади”. (Доповідає: Яковлєва).
  4. Про проект Концепції взаємодії Держпідприємництва з громадськими організаціями підприємців та їх спілками. (Доповідає: Ващенко).
  5. Про основні завдання, на здійснення яких спрямовуватиметься діяльність Держпідприємництва України та його територіальних підрозділів у зв’язку з введенням у дію з 01.07.2004 року Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”. (Доповідає: Єфремов).
  6. Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності. (Доповідає: Ткач).