Інна Богословська: Партія регіонів вкотре відстояла права підприємців

13.02.2009

Вчорашнє засідання Київської міської ради завершилося скасуванням низки драконівських тарифів та поборів, впроваджених київською владою. Вирішальну роль у встановленні справедливості відіграла Партія регіонів.

Весь день будівлю мерії пікетували невдоволені підприємці, медики, вчителі, робітники комунальної сфери та активні громадяни, які опинилися під шаленим фінансовим тиском. «Замість того, аби вислухати киян, що прийшли під мерію, секретар Київради Олесь Довгий влаштував «театр абсурду», намагаючись будь-яким чином паралізувати роботу ради, — заявила народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська.

Втім, Київраді за допомоги народних депутатів від Партії регіонів і завдяки підтримці десятків тисяч киян вдалося мобілізуватись і відсторонити Олеся Довгого від ведення сесії Київради. «І навіть вимкнуте у залі засідань Київради світло, яке зникло разом із Довгим,  не завадило більшості депутатів проявити гідність і скасувати раніше ухвалені дискримінаційні рішення про шалене грошове навантаження на киян», — сказала по завершенні сесії Інна Богословська.

«Я впевнена, цей черговий крок змусить владу переглянути своє ставлення до людей, які у цей важкий час змушені у прямому сенсі цього слова виживати під тиском жадібних чиновників», — підсумувала народний депутат.

Інна Богословська акцентувала увагу на тому, що незважаючи на видиму взаємну неприязнь між Урядом країни та київською владою, обидва діють однаково «по-мародерськи»: «Вони вводять нові податки та сбори аби компенсувати власну неспроможність та відверте пограбування бюджетів. І це лягає важким тягарем на плечі простих підприємців та громадян».

У свою чергу Партія регіонів, незважаючи на шалений спротив влади, продовжить боротьбу за скасування всіх поборів, які влада встигла «навішати» на своїх громадян, пообіцяла депутат Верховної Ради.

 

Прес-служба народного депутата України Інни Богословської