Інна Богословська: «Спочатку Кабінет Міністрів виходить за рамки своїх повноважень і відміняє спрощену систему з ПДВ. А після того робить шоу з того, що сам відміняє своє ж незаконне рішення…»

04.02.2009

Виступаючи сьогодні з парламентської трибуни, народний депутат, член фракції Партії регіонів Інна Богословська крім іншого зазначила:

– Якщо слідувати логіці, яку зараз пропонує БЮТ, то перш за все БЮТ повинен працювати весь рік, щоб заслухати всі ті тисячі законопроектів, які не були заслухані в Україні протягом того року, коли тут дуділи, свистіли, ламали все обладнання, і коли Україну було кинуто у прірву протистояння саме руками БЮТ.

І коли ви сьогодні кажете про парламентаризм, то нам соромно за те, на що ви перетворили парламент. Ви перетворили його на громадську вбиральню, в яку ви зливаєте свої «політичні прострації».

Звертаючись до опонентів, Інна Богословська також наголосила: «А зараз я хочу сказати від імені тих мільйонів людей, яких сьогоднішня влада зробила жебраками. І це – саме той середній клас – підприємці, малий і середній бізнес, який вас, шановні привів до цієї влади, і яких ви сьогодні, фактично, кидаєте на ці кладовища, про які так турбується мер Києва.

Ви дивіться, що ви робите. Спочатку Кабінет Міністрів виходить за рамки своїх повноважень і відміняє спрощену систему з ПДВ. А після того робить шоу з того, що сам відміняє своє ж незаконне рішення…

Ви протаскуєте через парламент підвищення у десятки разів податків ринкового збору, а там працюють три з половиною мільйони людей! І ви навіть не маєте совісті вибачитися перед ними. ..

Ви робите все, щоб було підвищено орендну плату, і тому десятки тисяч офісів сьогодні закриваються. Якщо ви не знаєте, то я вам скажу: харчування, сервіс, обслуговування людей – всі ці підприємства закриваються, тому що вони неспроможні не тільки ваші податки, які ви кожний день піднімаєте, сплачувати, а й навіть орендну плату.

Що ви робите, шановні? До якого стану ви хочете довести середній клас?

Всі, кого ви зараз спитаєте – чи то програмісти, чи то менеджери, тобто всі ті люди, що виробляють наукоємну продукцію, вони скажуть, що ще два-три місяці вашого урядування, і вони взагалі підуть жебракувати на вокзалах. На превеликий жаль, сьогоднішня влада вже забула, хто її, власне, привів до цієї влади.

На превеликий жаль, корупція, яка сьогодні стала просто раковою пухлиною суспільства, вже дійшла до самих маленьких українців. І в цьому – теж ваша відповідальність. І ви знайте, що ці мільйони, так само, як і середній клас, не вибачать вам цього.

Ідіть з Богом, залиште країну в спокої, дайте народу працювати.

Прес-служба Партії регіонів