І.Богословська відкриває виставку “Фасад” у Дніпропетровську

01.10.2003

І.Богословська сьогодні відкрила спеціалізовану виставку будівельних матеріалів «Фасад», що протриває з 1 по 4 жовтня 2003 р. на базі Експоцентру “Метеор” міста Дніпропетровська

6-а щорічна спеціалізована виставка “Фасад” представлена у двох виставкових павільйонах. Вона проводиться з 2001 року. Кількість учасників складає 252 компанії, цього року виставка очікує прийняти до 80 000 відвідувачів. Будівельна індустрія в Україні постійно розвивається і це відображено в збільшенні кількості виробників, що представляють вітчизняну продукцію і послуги, а не тільки займаються дистрибуцією імпортних товарів. Серед експонентів – компанії ближнього і далекого зарубіжжя, що працюють на українському будівельному ринку, а також фірми, що прагнуть налагодити ділове співробітництво, почати свій бізнес в Україні. У програмі виставки передбачене проведення семінарів і презентацій, також відбудеться турнір з міні-футболу серед будівельних компаній.

Вітаючи учасників і гостей виставки, Інна Германівна сказала: “Зараз я пройшлася тільки краєм експозицій і зрозуміла, що з кожним роком усе кращою і кращою стає якість і експонентів, і оформлення виставкових площ. І це ще одне підтвердження того, що незважаючи ні на що, усупереч багато чому,  у нашій країні ви – підприємці і бізнесмени – найсильніші. І найсильніші стають все сильнішими, все кращими, ще більш ринковими” (докладніше в рубриці “Коментарі”).