Концерт Пономарьова пройшов з аншлагом

30.09.2003

У клубі “РодДом” нескінченними оваціями і численними викликами на “біс” закінчився  концерт А.Пономарева за участю Симфонічного оркестру Харківської державної філармонії під керуванням Ю.Янко.

Інна Германівна Богословська – господарка заходу, поздоровила артистів з успіхом, нагородила пам’ятними знаками Клуба і званнями «почесний член Клубу “РодДом”. Так в атмосфері захвату, задоволення і взаєморозуміння був відзначений 5-й ювілей Клубу.

Пилип де Сюременн, посол Франції в Україні, гість “РодДому”: це було незвичайно. Дійсно, варто було приїхати сюди. Тут я завжди знаходжу особливу атмосферу. Тут дуже сердечно, дуже симпатично. І концерти, на яких я зміг бути присутнім, усі були першого класу. Тут є присутнім клімат, що існував у салонах XVІІI століття. Це чудово.

Марек Зюлковски, посол Польщі в Україні, гість “РодДому”: дійсно, це мрія про щось нестандартне. Я перший раз у “РодДомі”. Це дійсно цікаво і нестандартне, але так має бути.

Мені настільки отут сподобалось, що я хочу, щоб поляки, які бувають в Україні, довідалися та запам’ятали це місце.

Олександр Чалий, перший заступник міністра МЗС України, гість “РодДому”: я не перший раз отут. Отут є дух співпраці, чогось нового.

Ви знаєте, що в Харкові опрацьовується ідея усеукраїнського Віче…

Ви пам’ятаєте, у французького письменника Екзюпері є така чудова невелика новела “Маленький принц”. Там сказано, що головешці багатство для людини, – це спілкування. “РодДом” його надає.

Юрій Янко, диригент і керівник Симфонічного оркестру Харківської Держфілармонії: вийшов каламбур. Я з ЗАГСу прямо в “РодДом”. Сьогодні в мене було весілля. Я почуваю, що зал затишний і гарно мене приймає. Я дав йому усе, що міг.

Готовий брати участь у будь-яких проектах “РодДому”, навіть самих божевільних. Тому що наша країна, наші люди прекрасні. І ми цього гідні.

Олександр Пономарів, співак і композитор: якщо чесно, я думав, що “РодДом” – це пологовий будинок. А вийшло, що це досить цивільний клуб, де збирається досить інтелігентна публіка. Я не маю ще досвіду класичного співу, але атмосфера дуже добра була, така домашня, ніби як у домі.

Інна Богословська, президент культурного центру “Клуб “РодДом”: наше завдання – очистити від нафталіну усе, що робиться в українському мистецтві. Є  дуже багато прекрасних зразків справжнього мистецтва, але є дуже багато того, що страждає стандартністю, як я кажу “у нафталіні”.

Ми покажемо цього року в залі “РодДому” нові, синтезовані проекти. Сьогодні співала людина, яку ми звикли бачити на великій естраді. Він співав класику. І співав чудово. І одержував від цього масу задоволення. І зал теж від цього одержував задоволення.

Ми пропонуємо цю площадку для тих, хто хоче пробувати й експериментувати. І я думаю, що  усім, хто хоче спробувати себе в новій якості,  хто гідний виступати тут, де виступали світові зірки першої величини, це місце дає можливість злетіти ще вище, максимально розкрити грані свого таланту.