Зустріч учасників проекту “Віче України” на хуторі Ю.Ринтовта

30.09.2003

Учасники “Віче України” провели 27 вересня зустріч на хуторі Ю.Ринтовта під Харковом. І.Богословська розповіла про плани проекту на 2003-2004 роки. Основні напрямки діяльності фонду – культурологія, філософія бізнесу й освіта.

У рамках цих напрямків пройдуть семінари, круглі столи і конференції в різних містах України. “Віче України” розширює коло партнерів. Цього року разом із клубом “РодДом” і компанією Davis Casa “Віче України” представить проект “Предмет №2003”.  25-27 лютого 2004 року виставочний центр “Метеор”, Союз роботодавців України, “Віче України”, Держпідприємництва  проведуть Дніпровський бізнес-форум “Малий, середній, великий бізнес: нове партнерство”. Це перший в Україні бізнес-форум організований по кластерному принципу, у рамках якого пройде виставка товарів і послуг підприємств малого і середнього бізнесу, представлених як потенційних постачальників для великих підприємств.

У рамках просвітницьких програм Фонду планується проведення олімпіади для школярів і студентів з нових навчальних курсів. Проект активно розвивається в Харкові, Києві, Дніпропетровську й Одесі. У планах цього року розширення діяльності у Львові, Донецьку, Запоріжжі.