БЮТ знову нищить свободу слова, – Інна Богословська

01.09.2008

Представники БЮТ вкотре намагаються «заткнути рота» тим, хто говорить правду і називає речі своїми іменами. На цей раз депутат Андрій Портнов, що не відбувся як Голова Фонду держмайна через свою негативну репутацію, за допомогою Печерського райсуду Києва спробував заборонити Інні Богословській називати рейдерів рейдерами.

Сьогодні суд на вимогу депутата Портнова визнав недостовірними твердження Інни Богословської, що Головою Фонду державного майна не можна призначати пана, який має імідж головного рейдера країни.

«Таке рішення суду є черговим обмеженням свободи слова, політичних прав і свобод людини і громадянина, наступом на вільні засоби масової інформації і спрямоване на придушення права висловлювати власні думки та надавати свою оцінку подіям та явищам у суспільстві», – заявила за підсумками судового засідання Інна Богословська.

Біле називати чорним, а чорне – білим стало фірмовим почерком БЮТ. Сама Тимошенко всю країну дурить, що ніколи не займалася контрабандою газу, не перевозила через кордон величезні суми контрабандних грошей і не сиділа за це у СІЗО, хоча суспільству неодноразово надавались докази цього. Натомість вона цинічно використовує суди для відбілювання себе.

Не менш успішно всю країну довгий час дурила шайка бютівців, яка під прикриттям Тендерної палати збирала хабарі з усієї країни. І всі знали, що це є обкрадання кожного з нас. Але якщо хтось намагався публічно про це заявити, відразу ж отримував судовий позов. «Покарати» намагаються і депутатів, і журналістів, і підприємців.

Тепер про свою «рейдерську репутацію» вирішив подбати Андрій Портнов, який почав судитися з тими, хто вказує на його причетність до рейдерських захоплень. «Такі потуги могли б бути забавними, якби не несли загрозу чергового масштабного обдурювання суспільства, – заявила Інна Богословська. – Тому навіть якщо ці брехуни куплять всі суди у країні, я не перестану називати речі своїми іменами».

Свобода вираження поглядів – основа демократичного суспільства. Брутальне використання недобросовісними політиками нечесних судів є серйозною загрозою для свободи слова і демократії.

 

Прес-служба народного депутата України Інни Богословської