Інна Богословська: Ми будемо вимагати не тільки кримінальної, але й політичної відповідальності від уряду Тимошенко за доведення до банкрутства головної енергетичної кампанії України

25.06.2008

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Інна Богословська під час прес-конференції на тему: «Банкрутство ДП НАЕК «Енергоатом» – загроза безпеці держави від кланово-комерційного управління уряду Тимошенко» заявила наступне:

– Ми надсилаємо черговий запит до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальні справи проти всіх посадових осіб, які мали відношення до вимивання з НАЕК «Енергоатом» державних коштів через закупівлю в афільованих структур за завищеними цінами продукції і товарів, які винні в тому, що незаконно в бухгалтерській звітності компанії поновлені списані борги з 2000 року, що були визнані фіктивними. Адже сьогодні на підстав цих боргів знову порушується справа про банкрутство «Енергоатому».

Сьогодні ми ще раз наголошуємо, що, на превеликий жаль, уряд Тимошенко перетворився на злочинну контору, головним завданням якої є одне – забезпечення грошима бюджету наступної президентської виборчої кампанії.

При цьому поведінка нинішніх високопосадовців, яку ми спостерігаємо, свідчить про те, що сьогодні вони нічого не бояться. Вони крадуть абсолютно все, не звертаючи уваги на можливість покарання за свої злочини, перебуваючи у впевненості в тому, що завжди будуть при владі і, як свого часу це зробила Тимошенко, за один місяць закриють всі порушені проти них кримінальні справи.

Вони сподіваються на те, що знову можуть безкарно обкрадати країну, як це свого часу зробила ЄЕСУ, за злочини якої були покарані тільки Лазаренко, який знаходився за межами України, та декілька російських генералів. Але ми впевнені, що і люди, і суспільство, і влада вже більш розумні, ніж тоді, коли можна було політичними гаслами прикривати масштабне розкрадання державної власності.

Отже, ми будемо вимагати не тільки кримінальної, але й політичної відповідальності від уряду Тимошенко за доведення до банкрутства головної енергетичної кампанії України, яка виробляє 50% продукції енергетичного сектору.

Прес-служба Партії регіонів