Клуб “РодДом” відкриває п’ятий сезон

24.09.2003

Олександр Пономарьов виступить зі своєю сольною класичною програмою в харківському клубі “РодДом”. Концерт відбудеться 27 вересня і пройде за участю Симфонічного оркестру Харківської державної філармонії (художній курівник і головний диригент Юрій Янко). Прем’єрою “срібного голосу України” клуб відкриває ювілейний сезон.

Акцентом програм “РодДома” цього року стануть українські культурні проекти, що мають відношення до сучасних культурних процесів у країні. У планах цього року: презентація спільного проекту Росави і джазового квінтету “Sxide Side”; оркестр “Пори року” (Дніпропетровськ, художній керівник і диригент Дмитро Логвин) із програмою “Моцарт і Cальєрі”; виступ Жванецького. Суспільно-просвітницькі проекти: проект “Архітектурна швидка допомога”; конференція по ноосферній освіті; конференція по еніології; проект по співробітництву громадських організацій, що працюють у Харкові.

Клуб “РодДом” продовжить співробітництво з фондом “Віче України” у рамках культурних і просвітницьких програм. Так, спільний проект “Предмет №2003” фонду “Віче України”, “РодДома” і компанії “Davis Casa” планується провести в Києві з 8 по 15 листопада.