Інна Богословська: Депутати від Партії регіонів вимагають покарання посадовців СБУ за напад у Харкові

20.03.2008

19 березня депутати від Партії регіонів направили звернення до Служби безпеки України, в якому вимагають проведення службового розслідування дій начальника управління Служби безпеки України у Харківській області А. Мухатаєва та старшого слідчого з особливо важливих справ Р. Бекузарова.

На переконання депутатів, співробітники прокуратури припустилися низки порушень Закону під час проведення нібито слідчих дій у мерії Харкова 18 березня. «Абсолютно по-бандитські СБУ увірвалася у будівлю міськради Харкова і почала здійснювати виїмку документів, – заявила народний депутат Інна Богословська. – Їх не зупинило навіть рішення суду про заборону вилучати документи!»

Ще одне звернення депутати направили до Генеральної Прокуратури України, від якої вимагають негайно витребувати всі матеріали кримінальної справи стосовно посадових осіб Харківської міськради до свого провадження. Депутати також вимагають витребувати матеріали з управління УМВС Харкова та харківської прокуратури стосовно посягання на життя народного депутата Дмитра Святаша та харківського міського голови Михайла Добкіна.

Ще одна вимога депутатів стосується порушення кримінальної справи щодо всіх посадових осіб харківського управління СБУ, які здійснили замах на посадових осіб Харківської мерії та народного депутата.