Виступ на прес-конференції заступника голови Держкомпідприємництва Геннадія Білоуса

17.07.2003

Шановні друзі, шановні колеги! Підприємці сьогодні добре знають і відчувають на собі роботу Держкомпідприємництва в сфері впровадження регуляторної політики. Більше п’яти років ми займаємось проблемою дерегуляції підприємницької діяльності.

Саме аналіз позитивних зрушень, які проходять в цьому напрямку, а також аналіз низки нормативних документів протягом останніх років стало основою для розробки нового документу – законопроекту про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Як вам вже відомо, 9 липня цього року Верховною Радою за підтримки 421 народного депутата було прийнято Закон про засади державної регуляторної політики у сфері державної господарської діяльності.

У плані дій уряду впровадження регуляторної політики проголошено як один з пріоритетів економічної реформи України. І саме тому даним законом передбачено становлення принципово нової системи державного управління, спрямованої на переорієнтацію діяльності не тільки органів виконавчої влади, але і органів місцевого самоврядування. Ми вважаємо, що закріплення таких принципів державного регулювання, які максимально відповідають потребам суспільства – це крок до подальших організаційних, економічних та політичних перетворень у впровадженні господарської діяльності. Ми вважаємо, що новий закон значно спростить умови ведення бізнесу, здешевить дотримання регуляторних умов і сприятиме виходу бізнесу з тіні. Дякую.