Виступ на прес-конференції першого заступника голови Держкомпідприємництва Костянтина Ващенка

17.07.2003

Шановні колеги, я хотів би зупинитись на тих інноваціях, які будуть впроваджені в Комітеті. Зокрема планується відокремити департамент, який буде відслідковувати питання оподаткування і те, як це впливає на розвиток підприємницької діяльності та інших сфер, які на сьогоднішній день тою чи іншою мірою стосуються розвитку підприємництва. Ми розуміємо, що без цього не зможемо рухатися далі.

Оскільки однією з функцій комітету є просвітницька робота, роз’яснювальна робота – це наша місія, якщо хочете, – безумовно, ми будемо посилювати інформаційний напрямок. Ми розраховуємо в цьому зв’язку на спільну роботу з вами, а також на роботу з громадськими організаціями, яких на сьогодні є понад сто. Сьогодні існує Громадська Колегія, яка працює в Комітеті, але ми переглянемо її діяльність з тим, щоб зробити всі громадські організації нашими реальними партнерами, і працювати з ними на засадах соціального партнерства, спільної відповідальності за ті рішення, які приймаються в державі.

Безумовно, одна з серйозних проблем, яку нам доведеться вирішувати – це розвиток регіональних структур. На жаль, наші представництва, які сьогодні працюють в регіонах, не завжди ефективно виконують ті функції, які мали би виконувати. Ми будемо з ними працювати, і вже найближчим часом очікуємо перших результатів.

Безумовно, питання адаптації законодавства до вимог ЄС і СОТ є визначені пріоритетом в діяльності Комітету, і ми будемо займатися цими питаннями. І, користуючись нагодою, хотів би також сказати, що ми відкриті до співпраці ми спробуємо налагодити таку систему, щоб будь-яка інформація, до якої Державний комітет причетний, була в потрібному місці, в потрібний час і відкритою для вас. Дякую.