Оголошено тендер на участь в проекті “Розвиток приватного сектора”

09.07.2003

В рамках співпраці Кабінету Міністрів України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку оголошено тендер на участь юридичних осіб-консультантів в проекті “Розвиток приватного сектора”.

Послуги включають реструктуризацію підприємств (аналіз галузі та бенчмаркінг, діагностика підприємства, фінансовий аналіз, план заходів по реструктуризації, впровадження інструментів реструктуризації, навчання місцевих консультантів та менеджерів підприємств).

Консультант повинен:

надати консультаційні послуги для покращення прибутковості, продуктивності та загальної операційної, фінансової та управлінської ефективності приватних та приватизованих підприємств;

надати технічні консультаційні послуги для сприяння розвитку висококваліфікованої консультаційної індустрії, яка досконало розуміє особливості місцевого бізнесу та політичного клімату в процесі економічного розвитку та перехідного періоду;

забезпечити розширення кола прихильників реформ на обласному рівні, у тому числі підприємців, менеджерів, місцевих науково-викладацьких кадрів, консультантів та інших зацікавлених сторін, що матимуть користь від реструктуризації підприємств та сприятливого для ринку підприємницького середовища, через навчання бізнес-консультантів, які будуть надавати дорадчі послуги підприємствам.
Український центр реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектора запрошує юридичних осіб-консультантів виразити свою зацікавленість у наданні таких послуг. Зацікавлені консультанти повинні надати інформацію, яка засвідчує, що вони є кваліфікованими для виконання робіт (брошури, опис подібних завдань, досвід роботи в подібних умовах, наявність відповідних навичок у працівників тощо).

Консультанти можуть об’єднуватися задля розширення своїх характеристик. Консультант буде відібраний у відповідності з процедурами, викладеними в Посібнику Всесвітнього банку по відбору та найму консультантів позичальниками Всесвітнього банку (останнє видання).

Зацікавлені консультанти можуть отримати подальшу інформацію за адресою, поданою нижче з 9.00 до 18.00 (за місцевим часом). Листи зацікавленості повинні бути надіслані на адресу, подану нижче, до 18.00 (Київський час) 31 липня 2003 року.

Український центр реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектора (УЦРП РПС)

До уваги: п. Дмитра Сандровського
Спеціаліста з тендерних процедур МБРР
Вул. Ярославів Вал, 14В, офіс 25, Київ, 01034 Україна
Тел./факс: + 380 44 228-4076
+ 380 44 221-4240
+ 380 44 227-5152