У Коктебелі відбудеться дискусія „Глобалізація. Культурний аспект”

01.07.2003

Відразу дві події – зустріч в рамках проекту „Віче України” та джазовий фестиваль „Максиміліан Волошин – Коктебель” – відбудуться в Криму 5 і 6 липня ц.р. за ініціативою Інни Богословської та Дмитра Кисельова. Як зазначають самі організатори, „Віче України” Дмитра Кисельова на ідею проведення джазового фестивалю біля легендарного будинку Максиміліана Волошина, а фестиваль, у свою чергу, спонукав „Віче” організувати літню зустріч в саду цього будинку”.

Під час вільної дискусія планується обговорення таких питань як національна культурна політика в контексті глобальних мас-медіа, проблеми культурної американізації, культурні феномени ХХІ століття, еволюція культурних цінностей, масове та елітарне в глобальній культурі.

Серед учасників та гостей дискусії – президент Української спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Голова Національного Банку України Сергій Тігіпко, міський голова Харкова Володимир Шумілкін, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, інші відомі політики, політологи та бізнесмени.

В рамках заходу пройде джазовий фестиваль за участю таких зірок як Енвер Ізмайлов (гітарист-віртуоз), Володимир Соляник (піаніст-імпровізатор), Тетяна Боєва (співачка), культурний квінтет Схід- Side, жіноча вокальна група Beauty-Band та ін.