Відбулася зустріч Інни Богословської з членами Американської Торгової Палати

27.06.2003

У четвер, 26 червня, відбулася зустріч Членів Американської Торгової Палати в Україні з Головою Державного Комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Інною Богословською. Зустріч проходила у форматі бізнес-ланчу, який Американська Торгова Палата проводить кожного місяця.

Під час зустрічі Інна Богословська поінформувала учасників про основні функції Комітету, серед яких виділила наступні: запровадження регуляторної політики в сфері підприємництва, розробка механізмів ліцензування і реєстрації; розробка і реалізація програм розвитку підприємництва (національна, регіональна і міжнародна).

Крім того, за словами Богословської, Комітет має представництва у всіх регіонах України. У його структурі планується створити кілька нових управлінь, а саме управління з питань оподатковування та управління програм розвитку підприємництва.

Інна Богословська також поділилася думками щодо пріоритетів діяльності Комітету найближчим часом, серед яких: розробка принципу реєстрації “одне вікно”, що дозволить значно спростити систему реєстрації; створення реєстру кредитних історій українських підприємств; реальні зміни в діяльності регіональних структур.