Виступ І.Богословської на відкритті виставки «Фасад» у Дніпропетровську

01.10.2003

І.Богословська відкрила спеціалізовану виставку будівельних матеріалів «Фасад», що триває з 1 по 4 жовтня 2003 р. на базі Експоцентру “Метеор” міста Дніпропетровська. 

Вітаючи учасників і гостей виставки, Інна Германівна сказала: „зараз я пройшлася тільки краєм експозицій і зрозуміла, що з кожним роком усе кращою і кращою стає якість і експонентів, і оформлення виставкових площ. І це ще одне підтвердження того, що незважаючи ні на що, усупереч багато чому,  у нашій країні ви – підприємці і бізнесмени – найсильніші. І найсильніші стають все сильнішими, все кращими, ще більш ринковими.

Я бажаю вам розвиватися, не зупинятися на досягнутому, тому що підприємництво – це великий дарунок, це уміння створювати з нічого щось, це уміння придумати і реалізувати, це можливість бачити результати своєї праці.

Колись у юності, у 18 років, коли я вийшла заміж, я перший раз у житті одержала насолоду від наклеювання шпалер. Мені дуже сподобалося зайти в сіру безлику кімнату і виповзти вночі, наприкінці дня, уже із сяючої квартири.

Ви дуже багато робите для того, щоб надавати людям задоволення від зміни середовища.

Я вам бажаю успіху у вашій справі. Я вам бажаю багатьох ідей. Я вам бажаю гарних  співробітників для того, щоб ці ідеї можна було реалізувати. А зі свого боку, я  постараюся зробити все, щоб Держпідприємства став вашим головним другом у владі. Я вважаю, що задача Комітету –  бути мостом між підприємницьким середовищем і владою з одного боку, і владою з підприємницьким середовищем  з іншої. У Венеції є «міст закоханих». От і Держкомітет повинен стати таким мостом любові і поваги між підприємцем і владою. Усе, що від мене залежить, я буду для цього робити.

Успіхів виставці! Процвітання вашому бізнесові – бізнесові улаштовувачів. Дай вам Бог! Зберігай вас Бог!    

Я хочу вам представити Ірину Горину – це новий директор Українського Фонду підтримки підприємництва. Я думаю, що тепер, після зміни команди Фонду, Україна і підприємництво довідаються, що є такий фонд, що гроші там розподіляються відкрито, що інформація  про всі тендери буде надбанням усього підприємницького середовища. Ми постараємося, щоб цей фонд реально працював задля підтримки бізнесу.

Ірина Горина директор Українського Фонду підтримки підприємництва: сьогодні такий гарний настрій. Адже виставка – це завжди підготовка, процес, що йде, показник руху і розвитку, і це завжди свято – ви представляєте свої досягнення, ті результати, що ви одержали.

Де взяти грошей на подальший розвиток? Грошей у Фонду поки мало. Тому що Фонд поки, як би, був нікому невідомий. І Національна програма підтримки підприємництва  – закон такий існує з 2000 року –  як би є, а от грошей на підприємців у держави – як би немає.

Ми зараз будемо докладати максимальних зусиль для того, щоб у бюджеті цього року виділили 50 мільйонів гривень Фондові підтримки підприємництва, а на наступний рік – у два рази більше. Щоб гроші для розвитку і підтримки підприємництва все-таки найшлися.

Ми прагнемо до того, щоб  держава дійсно готова була надавати фінансову підтримку на різних рівнях і в різних напрямках тим підприємствам, що здатні взяти гроші. Умови під це були розроблені просто відмінні: це 7% річних по кредитах у гривні,  під заставу, і в деяких випадках це беззаставні договори.

Тут на виставці представлене до 40%  українських виробників, і гроші їм потрібні на розвиток бізнесу. Я сподіваюся, що ми доб’ємося цих грошей.

Ми запрошуємо вас до співробітництва з  Фондом і Комітетом.

Дай нам Бог, щоб усе в нас вийшло, щоб підприємництво активно розвивалося  в нашій країні. Спасибі.