Меценатська біографія

19.05.2003

Інна Германівна Богословська.

Народилася в м. Харкові, 5 серпня 1960 року. Заміжня, має дочку та онука. Батько – кадровий військовий, викладач вузу, мати – юрист. У 1982 році закінчила з відзнакою Харківський юридичний інститут (сьогодні – Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого). Почала працювати юристом в Харківській обласній колегії адвокатів. Вела усі види цивільних і кримінальних справ, першу справу виграла в 22 роки.

Свій професійний досвід формувала як в науковій (була аспірантом Інституту Держави і права Академії Наук СРСР), так і практичній сферах (У 1992 році Богословську було запрошено в правову колегію Державної думи, консультативний орган при Президентові України).

У 1991 році заснувала власну справу – одну з перших у Харкові юридичних служб, що спеціалізувалась на вирішенні економічних проблем підприємств і трудових колективів. Згодом було створено консалтингову групу „Пруденс”, що надає допомогу цілій низці підприємств України, Росії та інших країн. З 2002 року «Пруденс» стала асоційованим членом «BDO Іnternational», міжнародної компанії, що входить у п’ятірку найбільших аудиторських компаній світу.

Будучи членом правління Харківської обласної організації Спілки аудиторів України, заступником голови Спілки юристів України ініціювала проведення цілої низки круглих столів, конференцій та семінарів, даючи можливість представникам адвокатських, прокурорських, правоохоронних та інших кіл висловлювати свої думки щодо існуючих проблем та пропозиції їх вирішення.

Керівник проекту “Клуб “РодДом”, що займається реалізацією цілої низки культурологічних проектів. Створення Клубу почалось з відновлення Богословською старого особняка 1887 року, який на той час підлягав знесенню. Сьогодні це одне з найбільш відомих і красивих архітектурних споруд в Харкові, а концерти вітчизняних та іноземних артистів, які проходять в ньому в рамках діяльності “Клубу “РодДом”, постійно збирають аншлаги.

У 1998 році за сприянням Богословської було засновано молодіжну громадську організацію «Молодіжний дім», мета якої – об’єднання активної молоді в різних проектах, що відповідають проблемам та інтересам нового покоління. Як голова опікунської ради „Молодіжного дому” приймала участь в організації і проведенні цілої низки конференцій, дискусій, тематичних дискотек.

У січні 2003 року Богословська ініціювала створення громадського об’єднання «Віче України», мета якого – становлення громадянського суспільства в сприяння розвитку просвітництва, культури та філософії бізнесу в Україні. Протягом 2003 – 2004 р.р. з ініціативи Президента Фонду “Віче України” Інни Богословської були проведені конференції, круглі столи та зустрічі в багатьох містах України.

З жовтня 2007 року – Народний депутат України. Учасник президентських виборів 2010 року, за підсумками голосування зайняла 10-е місце серед 18 кандидатів.

Заслужений юрист України. Нагороджена Орденом Святої Ганни ІV ступеня.

Заміжня, має доньку та онуків.

Отримала звання “Заслужений юрист України”. Нагороджена  Орденом Святої Ганни IV ступеня.