Щорічна зустріч ради засновників ЄБРР буде проходити з 18 по 19 квітня в Королівському залі готелю Хілтон Лондон Метрополь (Hilton London Metropole). У рамках заходу відбудеться Бізнес Форум і засідання ради директорів ЄБРР.
І.Г. Богословська запрошена для участі в робочій групі Бізнес Форуму «Жінки в бізнесі й уряді». Учасники групи обговорять гендерні проблеми. Серед тем обговорення: стилі лідерства, проблеми, з якими зіштовхується жінка в бізнесі і політиці, внесок міжнародних бізнес-проектів ЄБРР у розвиток країн. Модератор групи «Жінки в бізнесі й уряді» – Алісон Смейл (Alison Smale), головний редактор газети «Інтернешнл Геральд Трибьюн» (International Herald Tribune). Учасники обговорення: Інна Богословська, президент консалтингової групи «Пруденс»; Інгріда Блума (Ingrida Bluma), голова ради директорів банку “Hansabanka”; Джоанна Джеймс (Joanna James), виконавчий директор фірми “Advent International”; Олена Конєва, президент фірми “COMCON”. Докладніше на http://www.ebrd.com/new/am/.
На Бізнес Форумі будуть представлені країни, з якими співпрацює Європейський банк реконструкції і розвитку. Модератором презентації України виступає Олівер Дескампс (Olivier Descamps), – директор бізнес групи ЄБРР у Південно-Східній Європі і на Кавказі. Урядова група – Юрій Полунєєв, виконавчий директор ЄБРР по Україні, Румунії, Молдові, Грузії і Вірменії; Сергій Тігіпко, глава Національного банку України. Бізнес представляє Борис Тимонькін, глава правління Укрсоцбанку. Представник ЄБРР – Вільям Бултер (Willem Buiter), головний економіст. Теми обговорення:
- Розширення ЄС: потенціал економічного розвитку, особливо торгівлі й інвестицій;
- Поліпшення фінансування і розширення доступу до фінансування приватного сектора;
- Поліпшення корпоративного керування, підвищення його прозорості;
- Фінансові і структурні реформи: досягнення і плани;
- Удосконалення транспортної інфраструктури ключової транзитної країни.
Європейский банк реконструкції і розвитку був створений у 1991 році під час розпаду соціалістичної Центральної і Східної Європи і СРСР. Головною метою ЄБРР є створення приватного сектора в умовах демократії. Його власниками є 60 країн і дві міжнародні організації. На щорічних зустрічах керуючих і акціонерів розробляються напрямки програм, що фінансуються ЄБРР.