На своїй сьогоднішній прес-конференції кандидат у народні депутати за виборчим списком Партії регіонів Інна Богословська розповіла про деякі подробиці закритого для простих симпатиків БЮТу життя Юлії Тимошенко:
– Як же складалися такі шалені надприбутки ЄЕСУ? Одразу зауважу, що інформація, з якою ми сьогодні знайомимо представників ЗМІ – це дані кримінальних справ і перевірок. Тобто за будь-яку цифру, за будь-які дані, які ми даємо журналістам, ми відповідаємо справжніми документами.
Отже, газ через компанію „Ітера” закуповувався у Росії по 10,8 дол. за 1000 кубометрів, а реалізовувався українським підприємствам за ціною вже 80 дол.
Вся різниця виводилася за кордони України, на офшорні компанії, які належали клану Тимошенко, і з рахунків цих компаній потім виплачувалися хабарі Лазаренку. Це, підкреслюю, встановлено кримінальною справою Лазаренка, яку завершено у Сполучених Штатах Америки, і за якою Лазаренка вже засуджено.
Після того, як ЄЕСУ перевірили контролюючі органи, ними було нараховано 7 мільярдів 425 мільйонів гривень податкової заборгованості. Лише один факт: з 10 мільярдів дол. обороту податків було сплачено лише 36 тисяч гривень. Безумовно, це не могло пройти поза перевірками. Коли перевірили, то встановили: 7 з половиною мільярдів гривень так і не надійшло до бюджету України…
Ми перерахували це на кількість українських сімей, і вийшло, що кожна з них за термін діяльності ЄЕСУ втратила 450 гривень. Це, нагадую, тільки за рахунок податкового боргу. Ми вже не кажемо тут про кримінальні схеми, які відпрацьовувалися Тимошенко і Лазаренко…
Вже у 2004 році вся Європа почала говорити про те, що ж це, мовляв, за такий дійсно фантастичний зліт Тимошенко на політичному просторі? І ось в газеті „Гардіан” виходить стаття молодшого Бжезинського, яка фактично мала своєю сутністю одну тезу: „Жінка ціною в одинадцять мільярдів”. Тобто вже тоді світова спільнота оцінювала статки Тимошенко в 11 мільярдів доларів. Наведу цитату з Бжезинського: „Она говорит правильные речи, но не дайте им обмануть вас”. Це, нагадаю, сказав один з кращих аналітиків світу…
В результаті сьогодні по справі ЄЕСУ в Сполучених Штатах заарештований і вже відбуває покарання Лазаренко. В Росії заарештовані декілька представників Міністерства оборони цієї країни. Дехто з них навіть вже вийшов з-під варти, відсидівши декілька років. І тільки в Україні голова, президент „Єдиних енергетичних систем України” й досі вільна, і зараз я розкажу, завдяки чому.
Отже, Тимошенко стає 30 грудня 1999 року віце-прем’єром з ТЕК. До речі, ви побачите, як цікаво складаються всі дати. Фактично все, що було навколо Тимошенко, було напередодні Нового року. Тож у передостанній день 1999 року Юлія Володимирівна стає віце-прем’єром з ТЕК, а вже через рік вона доводить до кінця свої справи, метою яких є списання боргів ЄЕСУ.
Вже 21 грудня 2000 року Верховна Рада приймає закон (а ви знаєте, що процедура до прийняття є досить тривалою…) про порядок погашення податкових зобов’язань. Це фактично вперше було введено у бюджетній політиці – списання боргів приватних компаній перед бюджетом! І це було зроблено, повторюю, з однією метою – щоб списати ті борги, які були підгрунтям кримінальної справи щодо зловдживань по ЄЕСУ.
Але, оскільки Тимошенко досить швидко зняли з цієї посади, то хоча закон і прийняли, але завдяки нормальним, чесним людям в податковій адміністрації, які відмовлялися списувати за цих умов борги ЄЕСУ, вони тоді так і не були списані.
Але прийшов 2004 рік. Помаранчева революція…
27 грудня 2004 року закінчився так званий третій тур президентських виборів, і, замисліться: вже 31 грудня закривається кримінальна справа на свекра Тимошенко – Тимошенка Г. А., 21 січня закривається кримінальна справа на Тимошенко Юлію і її чоловіка – Тимошенка Олександра. 22 січня закривається кримінальна справа на посадових осіб ЄЕСУ Сокольченко і Шаго. 28 січня закривається кримінальна справа на посадових осіб ЄЕСУ Болюру, Сокольченко, Тимошенко та Шаго. 2 лютого 2005 року відміняється рішення суду, яким було визнано фіктивними фактично всі контракти між зарубіжними офшорами і ЄЕСУ, і завдяки чому, власне, було доведено кримінальну провину…
4 лютого 2005 року Верховна Рада обирає Тимошенко прем’єром, і вже 18 лютого списується податковий борг на 3 мільярди 771 мільйон гривень…
Прес-служба Партії регіонів
Отже, якщо ви зайшли на мій сайт — значить вам, як і мені, не байдужа доля України. Значить ви, як і я, втомилися від влади олігархів і партійних злочинних зграй (що, по суті, те ж саме). Значить ви прагнете змін і вірите, що у владі мають бути люди, які змінять систему. Я теж про це мрію.
Але, крім мрії, я маю ще й реальний досвід успішної роботи в політиці і бізнесі. Знаю, як побудована ця система — а, отже, розумію, де натиснути, щоб вона змінилася досить швидко. Я не просто маю надію, що основні зміни в країні можна провести за один президентський термін — я знаю, як це зробити. Так, для цього доведеться працювати по 20 годин на добу. Але я готова до цього. Зрештою, це мій звичний режим роботи, коли мова йде про важливі проекти. А що може бути важливішим за наше майбутнє? Проте, однієї ідеї і бажання працювати замало для перемоги. Потрібні ресурси. Людські, часові, фінансові. І я не маю ніякого бажання просити ці ресурси в олігархату. Бо «позичає» в них одна людина — а віддає потім вся країна. Ще з процентами.
Тому я звертаюся до вас — Громадянина України. Звертаюся з пропозицією допомогти мені стати Президентом України, який за один термін проведе найнеобхідніші реформи і відкриє двері у владу для інших і нових людей. Винайміть мене на роботу! А в якості гарантії виконання своїх обіцянок, я пропоную вам підписати договір. На замін вашої підтримки ви отримуєте іменний сертифікат. І якщо через 2 роки мого президентства 50% тих, хто отримав такі сертифікати, скажуть, що я не справляюся — я протягом місяця піду у відставку.
Проінвестуйте в наше спільне майбутнє — і отримаєте не просто вдячність, а інструмент керування Президентом!