Інна Богословська: Тимошенко налаштована на зрив президентських виборів

28.03.2014

Це станеться, якщо лідерка БЮТ побачить, що не має шансів на перемогу, стверджує депутатка

«Ми спостерігаємо, як втілюється в життя змова Тимощенко–Медведчука–Портнова щодо зриву президентських виборів». Про це в ефірі програми «Окрема думка» на ТВі заявила Інна Богословська.

«Якщо Тимошенко побачить, що не має шансів на перемогу, вони будуть зривати президентські вибори, – переконана депутат. – Учора в парламенті було зірвано голосування законопроекту щодо люстрації суддів. З’їзд суддів призначено на 7 квітня. Делегати з’їду – це сформована Портновим суддівська вертикаль. Саме цей з’їзд має вибрати суддів Конституційного Суду за своєю квотою. Оскільки за квотою Верховної Ради судді вже вибрані – і це судді, орієнтовані виключно на Тимошенко. Через  з’їзд суддів будуть обрані «портновські» люди». «Тобто Тимошенко всюди розставляє своїх людей. Якщо це справді станеться – це означатиме, що у нас контрреволюція завершена», – вважає Богословська.

«Сценарій такий. За 14 днів до виборів Тимошенко проведе закрите для суспільства соцопитування, аби дізнатися, чи має вона шанси на перемогу. Вже зараз можна сказати, що таких шансів у неї не буде. Тоді – за змовою з Путіним – буде задіяна військова операція. Вона буде не дуже масштабна, але дозволить Тимошенко (голосом Турчинова) оголосити військовий стан у країні. Через два дні Турчинов звернеться по підтримку до парламенту. І на прийняття такого рішення у ВР – разом із «регіоналами» і купленими групами – голоси знайдуться», – розповіла Богословська.

«БЮТ розгортає протистояння  в Україні, – заявила Богословська. – Турчинов – баптист-пацифіст, який є головнокомандувачем, «злив» Крим. А протистояння Авакова з «Правим сектором» – один із пунктів сценарію розколу держави».

Політик також заявила, що Авакова необхідно відправити у відставку. «300 тисяч людей у структурах МВС повинні мати професійного управлінця, а Аваков – аматор. Очолити відомство повинен генерал міліції, людина, яка пройшла всі щаблі служби з низу до верху, знає, як працює оперативник і як працюють великі підрозділи, знає, як керувати Гвардією, яка перебуває у підпорядкуванні МВС», – заявила нардеп.

Говорячи про протистояння Авакова і «Правого сектору», яке набирає обертів, Богословська зауважила: «Музичко – лише невеличкий фрагмент тих неподобств, які відбуваються в структурах МВС». «Аваков нічого не зміг зробити з системою. Злочинність не зменшилася, жоден винний у вбивствах на Майдані не покараний, жоден корупціонер не затриманий. Курченко втік, однак у його справі арештовують людей, які до цього відношення не мають», – нагадала політик.

Коментуючи політичні перспективи «Правого сектору», Богословська зауважила – «якщо «Правий сектор» дійсно хоче стати впливовою політичною силою, вони повинні провести реєстрацію всіх членів, засвідчити, що в них немає незареєстрованої зброї, і відмежуватися від провокаторів і кримінальних авторитетів, які до них зараз «чіпляються».

Депутат також наголосила: те, що відбувається довкола «Правого сектору», – це «природна ситуація». «Будь-яка революція, яка відбувалася і 100, і 200 років тому, виводить на поверхню радикальні сили, а коли вони стають популярними, до них «приліплюються» кримінальні елементи. Ті, хто знаходять у собі сили відмежуватися від криміналітету, стають серйозними гравцями у політиці. Якщо цього не зробить «Правий сектор» – їхніх людей продовжуватиме арештовувати будь-яка влада».

«Те, що зараз відбувається на Західній Україні під егідою «Правого сектору» – це неподобство. Але не треба забувати, що якби не було «Правого сектору» на Грушевського, не було б і перемоги над Януковичем», – нагадала Інна Богословська.