Конференція з питань регіонального та міського розвитку

13.06.2003

В рамках національної конференції з питань регіонального та міського розвитку, відбулась прес-конференція голови Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Інни Богословської. Указ про призначення Богословської на цю посаду був підписаний Президентом України в кінці травня 2003 року. До цього Інна Богословська керувала консалтинговою групою Пруденс, була першим заступником голови бюджетного комітету у Верховній Раді 3 скликання.

Серед законодавчих ініціатив Богословської поправки до Цивільного, Господарського, Бюджетному, Податковому кодексам, активна законодавча робота по зниженню податкового тиску на фонд оплати праці та інші законопроекти.

Будучи прихильником активних економічних реформ, Богословська розглядає роботу очолюваного нею держкомітету, як одного з основних інструментів їх реалізації. Розуміючи підприємництво, не як вид діяльності, а як спосіб розвитку людини, Інна Богословська вважає, що у комітету є реальна можливість зробити конструктивними взаємовідносини влади та підприємців.

Виступаючи на конференції, Інна Богословська заявила: «Одним з головних способів розвитку країни я бачу активізацію регіонів, їх економічне одужання, і головне – активізацію людей в самих регіонах. Якщо підприємницький дух дозволив нам відстояти незалежність держави, то саме він має забезпечити і розвиток України»

Прес-служба Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва:
220-00-90
249-13-31