У Харкові розпочалося підведення підсумків всеукраїнського обговорення Плану Розвитку Країни

16.05.2005

14 травня у Харкові громадський рух «Віче України» підвів підсумки всеукраїнського обговорення Плану Розвитку Країни. За словами лідера руху Інни Богословської, за три місяці «Віче» об’їхало 27 міст України, де із планом ознайомилися близько 10 тисяч чоловік абсолютно різних сфер діяльності, соціальної приналежності, ментальності й поглядів». Примітно, що всі ці люди не тільки обговорювали представлений їм документ, але й вносили в нього актуальні й важливі для них доповнення. Саме тому План Розвитку Країни, що до цього протягом двох з половиною років розроблявся фахівцями «Віче», після всеукраїнського обговорення став по своїй суті всенародним.

Як повідомила на конференції у Харкові Інна Богословська, «головною особливістю доробленого Плану Розвитку Країни є більш докладне й легке його сприйняття в порівнянні з первісним варіантом». Крім того, у схемі-матриці обновленого Плану додався ще один інструмент досягнення країни миру та соціальної гармонії – Земля, її надра.

На конференції в Харкові План Розвитку Країни представили п’ятеро учасників руху «Віче України». Фахівці в галузі економіки, політики, медицини, освіти, бізнесу та культури підтвердили необхідність реформ у цих сферах життя держави. Обговорення доповідей учасників конференції в переломленні на відповідні положення Плану Розвитку Країни продовжилося в спеціальних секціях, де свою позицію щодо того або іншого актуального питання міг висловити кожний.

Зустріч у Харкові закінчилася виступом лідерів руху – Інни Богословської, Ігоря Дідковського та Ірини Горіної – і їхнім запрошенням відвідати 2 червня Київ, де відбудеться підсумкова конференція, на якій буде представлений остаточний та дороблений План Розвитку Країни.