У Львові відбулося друге коло обговорення Плану Розвитку Країни

31.03.2005

29 березня у Львові відбулося друге коло обговорення Плану Розвитку Країни, розробленого громадським рухом «Віче України».

Лідери руху, Ирина Оніщенко та Ігор Дідковський, зустрілися із львівськими студентами, з якими вони провели бесіду на політологічні теми. Ирина Оніщенко обговорювала зі студентами інформаційні технології, у той час як Ігор Дідковський торкнувся з львів’янами філософії права, зокрема твердження, що «право ширше за закон».

Головними темами круглого столу, що відбувся після зустрічі зі студентами, стала проблема національного економічного егоїзму як необхідний Україні принцип у геоекономіці, а також реформи у вітчизняній освіті. Оскільки це вже друге обговорення Плану Розвитку Країни у Львові, учасники нинішнього круглого столу розглядали деякі аспекти запропонованого документа більш докладно, ніж раніше. Однак, як і під час попередньої зустрічі розробників Плану зі львів’янами, учасники обговорення запропонованого «Віче України» документа зійшлися в тім, що нашій країні, дійсно, необхідно враховувати свої інтереси у відносинах з іноземними партнерами. Усередині ж держави потрібно реформувати як саму систему освіти, так і державний підхід до цієї сфери, зокрема зробити освіту головним пріоритетом державних капіталовкладень. Тільки в цьому випадку, дійшли висновку учасники обговорення, українська освіта стане інвестиційно-привабливою.