«Віче України» вимагає чесних виборів, нового президента і Плану Розвитку Країни

01.12.2004

1 грудня 2004 р. Нова Громадська Ініціатива «Віче України» оприлюднила «Заклик до національного примирення». У документі йдеться про шляхи виходу з кризи,  об’єднання української нації і створення Плану Розвитку Країни, націленого на закріплення перемог демократії і посилення країни.

Ініціатори «Заклику» представляють різні регіони країни і сфери діяльності, але єдині у своїй громадянській позиції.

ІННА БОГОСЛОВСЬКА народилася у місті Харкові (Схід України), відомий юрист, політик і суспільний діяч. Її гучна відставка з посади голови державного комітету з регуляторної політики та підприємництва стала  протестом проти економічної політики Кабінету Міністрів і новим етапом у роботі зі створення громадянського суспільства.

ОЛЕКСАНДР ЧАЛИЙ народився у м. Вінниця (Центр України), відомий дипломат і послідовний прихильник європейського вибору України, суспільний діяч. Чиста репутація професіонала, високий рівень довіри міжнародної громадськості, а також принципова переконаність в «неможливості двох інтеграцій» одночасно в ЄС, і в ЄЕП, стали причинами його добровільного уходу з посади першого заступника міністра закордонних справ.

ІГОР ДІДКОВСЬКИЙ народився у місті Судова Вишня (Захід України), філософ, підприємець, меценат. Ініційований і організований ним Хід Примирення, що пройшов через всю країну, показав безмежний потенціал України як  унікального місця у світі, де протягом тисячоліть примирялися релігії, нації, культури.

Оприлюднений «Заклик» – це не тільки прояв громадянської позиції, але прийняття на себе відповідальності за організацію суспільного діалогу навколо Плану Розвитку Країни.

Нова Громадська ініціатива закликає однодумців і прихильників приєднуватися до Заклику і  взяти участь у Віче України, на якому буде представлений до обговорення План Розвитку Країни. Віче відбудеться у м. Києві 17 грудня 2004 року.