Відбувся круглий стіл щодо ролі Одеського регіону в розвитку України

29.03.2004

Круглий стіл «Роль і місце Одеського регіону в розвитку України. Точки росту» пройшов 25 березня в Баварському Будинку Одеси. Політики і бізнесмени, суспільні діячі і фахівці-практики різних сфер діяльності обговорювали потенціал регіону з метою розробки заходів, спрямованих на визначення стратегії регіонального розвитку. 

Дискусія відбулася з ініціативи фонду «Віче України» разом з українсько-німецьким Клубом економічних експертів, українсько-голландським «Оверсиз Бізнес Клуб». На думку учасників круглого столу, Одеса і регіон володіють рядом переваг, серед яких високий ступінь інвестиційної привабливості, впізнаваність імені міста і концентрація промисловості і курортної інфраструктури. Туризм визначений пріоритетним напрямком для Одеси, але він повинен знаходитися в балансі з промисловістю. 

«Одеса як бренд» – наступна тема, запропонована для обговорення проблем регіонального розвитку. Одночасно з Одесою подібні дискусійні площадки починають діяти в інших регіонах, де представлене «Віче».