Конференція «Україна – Італія. Можливості торговельного і промислового співробітництва» пройшла в ТПП Києва

16.01.2004

Конференція «Україна – Італія. Можливості торговельного і промислового співробітництва» відбулася 16 січня в Торгово-промисловій палаті України.

Серед учасників посли іноземних держав, представники профільних міністерств і відомств України й Італії, італійські підприємці, Посол Італії в Україні Іоланда Брунетті відкрила роботу конференції.

 

На думку організаторів, зустріч повинна стимулювати розвиток економічних і торговельних взаємин між італійськими й українськими компаніями, інформувати італійських підприємців про стан української економіки, ступінь її інвестиційної привабливості.

 

Заступник Міністра економіки і європейської інтеграції А. Березний відзначив зацікавленість України в розвитку партнерства з такою економічно і технологічно розвинутою країною як Італія, висловив надію, що після розширення ЄС, інвестиції в Україну зростуть.

 

Серед позитивних факторів для інвестування в Україну глава Держпідприємництва І. Богословська виділила досить розвинуте законодавче регулювання і захищеність бізнесу, наявність дешевої й одночасно висококваліфікованої робочої сили, стабільний розвиток економіки, доходів громадян, зростаючий внутрішній попит, низьку ціну землі і такий істотний фактор, як схожість ментальності. Інна Германівна порекомендувала італійським підприємцям обов’язково користуватися послугами вітчизняних консультантів і консалтингових структур, ретельно проробляти юридичні документи і побажала комфортної роботи італійським підприємцям з українськими партнерами.

 

Організаторами конференції виступили Міністерство виробничої діяльності Італії, Інститут зовнішньої торгівлі Італії і Відділ розвитку Торговельного обміну Посольства Італії.