«Ю.Тимошенко знову лізе до нашої кишені та влаштовує передвиборче шоу», – І.Богословська.

04.09.2009

Народний депутат Інна Богословська направляє депутатське звернення до Рахункової палати з вимогою розібратися, за чиї кошти Ю. Тимошенко вже вкотре збирає голів сільських та селищних рад. «Попередня «нарада» була профінансована з Резервного фонду державного бюджету. На ефектну телевізійну картинку, де красувалася прем’єр-міністр, було витрачено 5 млн грн, ще 2,6 млн із державної скарбниці пішло на передплату «Урядового кур’єра» для сільських та селищних рад», – нагадує Інна Богословська.

«Уся країна завішана рекламою Ю. Тимошенко. Питання: звідки у БЮТ під час кризи стільки грошей? Відповідь: більшість узята з держбюджету. Тепер, замість їздити відремонтованими шляхами та застосовувати медикаменти у лікарнях за державні кошти, ми дивимося на рекламу Ю. Тимошенко», – заявляє народний депутат.

Інна Богословська наполягає: нарада – лише привід для передвиборчого піару Ю. Тимошенко.

«Я зустрічаюся з лідерами місцевих громад, і всі вони кажуть, що жодна з обіцянок Ю. Тимошенко, які вона давала навесні, не була виконана. Таке ж саме розчарування їх очікує і завтра. Із 41 законопроекту щодо місцевого самоврядування, які були розроблені Кабміном, тільки 13 розглянуті у профільному комітеті. Окрім того, на їхнє вивчення піде як мінімум один пленарний тиждень, а не декілька годин, як цього хоче Ю. Тимошенко. Легко зрозуміти: завтра глава уряду знову розповідатиме, як вона працює, а їй заважають», – зазначає народний депутат.

За словами Інни Богословської, Ю. Тимошенко навмисне створює привід для конфронтації, адже вся ця метушня приховує незадовільні результати роботи уряду.

«Надто цинічним є той факт, що все це відбувається абсолютно незаконно, за рахунок державного бюджету. Якщо уряд захоче зібрати всіх пожежників або лісників країни, ми це теж мусимо оплачувати?» – запитує Інна Богословська.

Нагадаємо: за  фактом «наради» голів сільських і селищних рад Інна Богословська направила звернення до Рахункової палати, яка дала однозначну відповідь: гроші були витрачені з грубим порушенням законодавства.

20 серпня Інна Богословська направила депутатське звернення до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу щодо чиновників, які витратили 15 млн грн на передвиборчу кампанію Ю. Тимошенко.

Прес-служба Інни Богословської