ЗАЯВА Інни Богословської про намір перемогти на президентських виборах 2010 року в Україні

25.05.2009

Всім, кого це стосується

 

Україна повинна зосередитися і розраховувати на свої сили 

УвеличитьЗвертаючись із цією заявою до громадян України і до всіх, кого це стосується, я ставлю за мету докорінно змінити політичний порядок денний президентських виборів 2010 року в Україні.

Перед Україною стоїть головне завдання: облишити сподівання на будь-кого, повірити у власні сили  та зосередитися на конкретних діях з облаштування власного життя і добробуту.

Питання: «Хто винен?» – питання вчорашнього дня. Президентські вибори 2010 року повинні дати відповідь на питання: «Що робити?» Саме стратегічні питання зовнішньої і внутрішньої політики, безпеки, прав і свобод громадян мають входити до сфери відповідальності президента. Саме від нього буде залежати побудова нового образу і довіри до України як усередині країни, так і в міжнародному співтоваристві.

Стратегія розвитку України створена і обґрунтована моєю командою ще чотири роки тому. Минулі роки лише довели правильність Плану розвитку країни та необхідність його втілення в життя. Державний нейтралітет і гарантії безпеки, розвиток внутрішнього ринку і національного виробництва, ставка на освіту та активну соціальну політику – ось лише деякі цілі моєї програми, які є надзвичайно актуальними для нашої країни.

Водночас, криза змушує нас сконцентруватися на трьох цінностях: робота, порядок і віра.

Робота. Активна участь держави у забезпеченні зайнятості населення, державні гарантії гідної зарплати кожного, хто готовий працювати, підвищення продуктивності праці та створення нових робочих місць під державні замовлення – першочергові завдання нової влади.

Порядок. Домогтися відповідальності влади за зловживання і корупцію – головне завдання нового Президента України при наведенні порядку в державі. Безпека людини, невідворотність покарання злочинців – головна мета. Повний бюджет, чистота і благоустрій будинків та шляхів – прямий результат наведення порядку в країні.

Віра. Суспільству і державі необхідно повернути віру в себе, у власні сили, у здатність України самостійно обирати свій шлях і свою долю. Нам необхідно повернути віру в те, що виборці дійсно вирішують долю країни. Нам необхідно допомогти всім, хто цього хоче, знайти віру в Бога і вічні цінності.

Я переконана: такі завдання може вирішити тільки дійсно новий Президент України. Він отримає перемогу під національним прапором України, а не під «кольоровим» партійним прапором. Він буде підтриманий новим широким загальнонаціональним суспільно-політичним рухом, який прокладе шлях до влади на всіх рівнях кращим людям. Загальнонаціональні інтереси завжди вище, ніж партійні.

Саме тому я приймаю відповідальне рішення: я виходжу з Партії регіонів і оголошую про свій намір перемогти на президентських виборах 2010 року в Україні. Я розпочинаю боротьбу, щоб стати Президентом України з метою забезпечити державі роботу, порядок і віру.

 

Інна Богословська                                                                                      

25 травня 2009 року