Інна Богословська: Не дамо біло-червоному хаосу охопити Київ

21.05.2008

Партія регіонів закликає киян проголосувати за спокій і прогнозований розвиток Києва. Не дайте авантюристам, які сьогодні займають державні кабінети, знищити головне місто України.

БЮТ зчинив позачергові вибори у Києві, створив у місті біло-червоний хаос та намагається нав’язати киянам свого мера. Для досягнення цієї мети підключено всі можливі важелі – від заповнення вулиць міста тисячами наметів, до переорієнтації державної політики на потреби мерських виборів.

Шалені гроші, вкрадені у кожного з нас, кинуто на вибори. А киянам навіть запропоновано банальний хабар – мовляв, якщо ви оберете нашого кандидата, ми направимо багатомільярдні потоки з державного бюджету на потреби Києва. Це така ж брехня, як і обіцянка з 1 січня перейти на контрактну армію або за 2 роки виплатити борги вкладникам Ощадбанку.

Сьогодні є зрозумілим, що всі ці потуги не допоможуть БЮТ виграти вибори. Тому ця сила разом зі своїми поплічниками готує масові заворушення у столиці. БЮТ штовхає нас у жах громадянської ненависті і боротьби тільки задля власної користі та збагачення.

Ми попереджаємо українське суспільство про велику небезпеку, яку несуть дії БЮТ. Навіть їх партнери по коаліції вже визнають, що БЮТ – це «рейдерство, тендерство та землегубство».

Кияни! Від кожного з вас залежить, чи зможе Київ спокійно жити та працювати. Ви своїми голосами здатні забезпечити власний спокій та прогнозоване життя. Партія регіонів гарантує, що з більшістю в Київраді ми наведемо порядок, зупинимо ціни і забезпечимо добробут киян без скандалів та бійок. Не дайте біло-червоним авантюристам зламати ваші долі!