БЮТ вдається до дешевих маніпуляцій у справі «Тимошенко проти Богословської»

21.09.2007

Інна Богословська заявляє, що Блок Юлії Тимошенко вдається до дешевих маніпуляцій навколо призначення судового слухання у справі «Тимошенко проти Богословської». «За дивним збігом обставин мене забули належним чином поінформувати про призначення попереднього слухання у цій справі, — зазначила Інна Богословська. – А про засідання я дізналась від третіх осіб».

Кандидат у народні депутати повідомила, що інформація про час суду надійшла до неї лише за 40 хвилин до його початку. При тому, що весь день до пізнього вечора вона знаходилася у Чернігові, де проводила зустрічі з виборцями.

БЮТ, за словами Інни Богословської, вдався до брудних маніпуляцій, подавши мою непоінформованість як відмову від участі у процесі. «Це є брудом і брехнею, як брудом і брехнею є біографія самої Тимошенко, яка, власне, і є предметом цього судового процесу», — заявила кандидат від Партії регіонів.

Інна Богословська має намір особисто взяти участь у розгляді справи по суті і ще раз довести, що оприлюднена нею інформація про факти з життя Тимошенко є абсолютною правдою.