Інну Богословську призначено заступником міністра юстиції

05.04.2007

Лідера партії «Віче» Інну Богословську призначено заступником міністра юстиції з питань правового забезпечення стратегічних реформ. Одночасно Інна Германівна очолюватиме робочу групу з реформування ділового законодавства Урядового комітету з економічних реформ.

Урядовий комітет з економічних реформ, очолюваний прем’єр-міністром Віктором Януковичем, було створено у березні. Цей крок Уряду став переходом від питань тактики до стратегічного планування. Цей орган має стати потужним мозковим центром економічних реформ – до роботи в ньому залучено кращих вітчизняних та іноземних спеціалістів, вчених та політиків.

Поступ до стратегічного реформування, свідченням якого є створення Урядового комітету, відповідає позиції партії «Віче» та громадського об’єднання «Віче України» щодо необхідності розробки єдиної стратегії розвитку країни. Нагадаємо, що саме «Віче» першою запропонувала суспільству повноцінний План Розвитку Країни, розробка якого тривала близько трьох років за участі всіх верств населення і жителів всіх регіонів України.

«Ми відчули, що Уряд намагається досягти якісних змін. І підхід урядовців до стратегії розвитку багато в чому збігається з підходом «Віче», — сказала лідер партії Інна Богословська. – Тому пропозиція очолити робочу групу комітету була прийнята».

Вона також пояснила, що введення посади заступника міністра юстиції з питань правового забезпечення стратегічних реформ є цілком доцільним, оскільки стратегічні реформи вимагатимуть розробки великої кількості законодавчих актів.

«Сьогодні наше завдання працювати над реалізацією якісних реформ, над розвитком країни, — сказала заступник міністра. – Навіть незважаючи на те, що екстремісти намагаються кинути країну у вир протистояння та руйнації».